Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2018. Március 19.
Hétfő, József és Bánk napja van.Főoldal arrow Hírek arrow Leszerepelt, és kiégett politikusokat indít újra a Fidesz
Leszerepelt, és kiégett politikusokat indít újra a Fidesz
2017. November 29.

Példa képLeszerepelt, vállalhatatlan politikusokat indít újra több körzetben a Fidesz! A 168 Óra birtokába jutott lista szerint. Ezen több olyan fideszes is rajta van, aki 2014-ben elvesztette egyéni körzetét. Németh Szilárd rezsibiztos Csepelen, Menczer Erzsébet pedig Óbudán próbálkozhat újra jövő tavasszal. Orbán Viktor, Semjén Zsolt és Rogán Antal sem indul egyéniben, a propagandaminiszter belvárosi körzetében még nincs jelöltje a Fidesznek. A csalással vádolt Mengyi Roland kezét elengedte a Fidesz, ugyanakkor Simonka György újrázhat Békés megyében – annak ellenére, hogy a politikus korábbi cége ellen milliárdos csalás miatt vizsgálódnak.

Példa kép

A Fideszes Simonka György annak ellenére indul, hogy a politikus korábbi cége ellen milliárdos csalás miatt vizsgálódnak.

Városunk országgyűlési képviselő-jelöltje ismételten az a Dankó Béla (Fidesz) megyei útügyi biztos lesz, aki sajnos csak ígérgetni tud a gyomai úttal kapcsolatban. Mint arról portálunk is beszámolt ismételten elodázták mindenféle kifogással a 4231.sz út javítását csak azért, hogy a választások idejére igazítsák az útszakasz kevesebb mint felének a renoválását.

Példa kép

Dankó Béla FIDESZ-KDNP

Tették ezt azért, hogy elkészülte után az emberek örömükben nekik adják ismét a bizalmat, nem törődve azzal, hogy addig hány várostársunknak szenved komoly károkat gépjárműve. Így mindenki lelkiismeretére van bízva, hogy vajon az ilyen "képviselő" érdemel e több esélyt!A 4231 sz. út
A képviselő így tudta képviselni városunkat!

Békés megyében feltehetőleg az alábbi politikusok indulnak a körzetekben:

1. Békéscsaba ---------> Hanó Miklós de Herczeg Tamás, Erdős Norbert, Vantara Gyula is szóba jöhet
2. Békés ---------------- > Dankó Béla
3. Gyula ------------------> Dr. Kovács József Dezső
4. Orosháza -------------> Simonka György

Oszd meg, hogy többen tudjanak róla!
Facebook Google+ Twitter Messenger Whatsapp Viber
 
Advertisement

            

Advertisement

Bejelentkezés


Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj

 

Impresszum © 2006-2017 www.devavanya.com Minden jog fenntartva! Írjon nekünk!