Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2018. Január 19.
Péntek, Sára és Márió napja van.

Friss hírek

Főoldal arrow Hírek arrow Leszerepelt, és kiégett politikusokat indít újra a Fidesz
Leszerepelt, és kiégett politikusokat indít újra a Fidesz
2017. November 29.

Példa képLeszerepelt, vállalhatatlan politikusokat indít újra több körzetben a Fidesz! A 168 Óra birtokába jutott lista szerint. Ezen több olyan fideszes is rajta van, aki 2014-ben elvesztette egyéni körzetét. Németh Szilárd rezsibiztos Csepelen, Menczer Erzsébet pedig Óbudán próbálkozhat újra jövő tavasszal. Orbán Viktor, Semjén Zsolt és Rogán Antal sem indul egyéniben, a propagandaminiszter belvárosi körzetében még nincs jelöltje a Fidesznek. A csalással vádolt Mengyi Roland kezét elengedte a Fidesz, ugyanakkor Simonka György újrázhat Békés megyében – annak ellenére, hogy a politikus korábbi cége ellen milliárdos csalás miatt vizsgálódnak.

Példa kép

A Fideszes Simonka György annak ellenére indul, hogy a politikus korábbi cége ellen milliárdos csalás miatt vizsgálódnak.

Városunk országgyűlési képviselő-jelöltje ismételten az a Dankó Béla (Fidesz) megyei útügyi biztos lesz, aki sajnos csak ígérgetni tud a gyomai úttal kapcsolatban. Mint arról portálunk is beszámolt ismételten elodázták mindenféle kifogással a 4231.sz út javítását csak azért, hogy a választások idejére igazítsák az útszakasz kevesebb mint felének a renoválását.

Példa kép

Dankó Béla FIDESZ-KDNP

Tették ezt azért, hogy elkészülte után az emberek örömükben nekik adják ismét a bizalmat, nem törődve azzal, hogy addig hány várostársunknak szenved komoly károkat gépjárműve. Így mindenki lelkiismeretére van bízva, hogy vajon az ilyen "képviselő" érdemel e több esélyt!A 4231 sz. út
A képviselő így tudta képviselni városunkat!

Békés megyében feltehetőleg az alábbi politikusok indulnak a körzetekben:

1. Békéscsaba ---------> Hanó Miklós de Herczeg Tamás, Erdős Norbert, Vantara Gyula is szóba jöhet
2. Békés ---------------- > Dankó Béla
3. Gyula ------------------> Dr. Kovács József Dezső
4. Orosháza -------------> Simonka György

Oszd meg, hogy többen tudjanak róla!
Facebook Google+ Twitter Messenger Whatsapp Viber
 
Advertisement

            

Bejelentkezés


Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj

 

Impresszum © 2006-2017 www.devavanya.com Minden jog fenntartva! Írjon nekünk!