Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2018. Február 19.
Hétfő, Zsuzsanna napja van.

Főoldal arrow Hírek arrow Telefont lopott egy nő városunkban!
Telefont lopott egy nő városunkban!
2017. September 26.

 A rendőrség vádemelést javasol egy nő ellen, mert Dévaványán, egy szórakozóhelyről ellopott egy telefont. A készüléket odaadta egyik ismerősének, aki eladta. A rendőrök lefoglalták a mobilt és visszaadták a tulajdonosnak, írja a Keleten.hu a rendőrségre hivatkozva. A Szarvasi Rendőrkapitányság vádemelést javasol egy nő és egy férfi ellen. A nő 2017. április 30-án, 2 óra és 3 óra 30 perc között Dévaványán, egy szórakozóhelyről ellopott egy mobiltelefont. A készülék az egyik vendégé volt, aki a kabátja zsebében tartotta. Amikor a kabátot letette és őrizetlenül hagyta, akkor tűnt el a telefon.

A mobilt a 33 éves dévaványai nő elvitte a diszkóból, majd napokkal később odaadta egyik ismerősének. A férfi meghirdette az egyik közösségi oldalon és néhány ezer forintért eladta. A rendőrök attól, aki megvette, lefoglalták és visszaadták a tulajdonosának. A rendőrség a 33 éves dévaványai nőt lopással, a 35 éves, szintén dévaványai férfit pedig orgazdasággal gyanúsítja. A Szarvasi Rendőrkapitányság a lezárt nyomozás iratait 2017. szeptember 25-én a gyanúsítottak ellen vádemelési javaslattal továbbította a Szarvasi Járási Ügyészségre.

Oszd meg, hogy többen tudjanak róla!
Facebook Google+ Twitter Messenger Whatsapp Viber
 
Advertisement

            

Advertisement

Bejelentkezés


Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj

 

Impresszum © 2006-2017 www.devavanya.com Minden jog fenntartva! Írjon nekünk!