Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2018. Február 24.
Szombat, Mátyás napja van.

Főoldal arrow Hírek arrow Újraindult városunkban a Webkamera!
Újraindult városunkban a Webkamera!
Írta: Séllei Zsigmond   
2017. August 18.

 Újraindult városunkban a város eddigi egyetlen webkamerája, amit ismét megtalálhatnak az érdeklődők oldalunk főmenüjében, vagy IDE kattintva. Mint ismeretes a webkamera információs vonala, a lebontott téglagyári kéményen elhelyezet átjátszó bázisállomásról működött, így annak lebontása után elnémult városunk kamerája. Volt főszerkesztőnknek, Erdős Csabának köszönhető, hogy ismét megoldás találtatott a problémára, és régi fényében működik városunk kamerája immár HD minőségben, melyet ezúton is nagyon köszönünk neki.

A webkamera automatikusan frissül, 15 másodpercenként küld nagy felbontású képeket az autóbusz-pályaudvarnál lévő térről az idokep.hu szerverére, és ott is meg lehet nézni az érdeklődőknek. Sőt az időkép.hu oldal a képekből videót is összeállít, mely szabadon letölthető.

Oszd meg, hogy többen tudjanak róla!
Facebook Google+ Twitter Messenger Whatsapp Viber
 
Advertisement

            

Advertisement

Bejelentkezés


Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj

 

Impresszum © 2006-2017 www.devavanya.com Minden jog fenntartva! Írjon nekünk!