Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2018. Február 24.
Szombat, Mátyás napja van.

Főoldal arrow Hírek arrow Árokba hajtott egy autó városunk határában
Árokba hajtott egy autó városunk határában
2017. June 04.

Példa képDévaványa és Kősziget között a 4231 sz. úton vasárnap délután, írja a Keleten.hu megyei portál. A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese megerősítette a portálnak, hogy egy személyautó hajtott árokba, és egy személy könnyű sérüléseket szenvedett. A helyszínelés idejére félpályás útlezárás volt érvényben. Mint ismeretes, ez az útszakasz szinte már-már járhatatlan. Bár az illetékesek folyton ígérgetik a javítását eddig ez nem történt meg. Folyton az anyagiakra hivatkoznak, holott állítólag Magyarország erősödik. Stadionokra van pénz utakra már nincs.

Az illetékesek idén tavaszra ígérték a 12 km-es út felületének rendbetételét, de ez valami okból csúszik. Bár a 4205-ös út szakaszának egy részét (Fitodry)20 éve nem tudják normálisan megjavítani az illetékesek.
Oszd meg, hogy többen tudjanak róla!
Facebook Google+ Twitter Messenger Whatsapp Viber
 
Advertisement

            

Advertisement

Bejelentkezés


Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj

 

Impresszum © 2006-2017 www.devavanya.com Minden jog fenntartva! Írjon nekünk!