Címlap Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Írjon nekünk

Ma 2017. Június 25.
Vasárnap, Vilmos napja van.

Címlap arrow Hírek arrow Árokba hajtott egy autó városunk határában
Árokba hajtott egy autó városunk határában
2017. June 04.

Példa képDévaványa és Kősziget között a 4231 sz. úton vasárnap délután, írja a Keleten.hu megyei portál. A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese megerősítette a portálnak, hogy egy személyautó hajtott árokba, és egy személy könnyű sérüléseket szenvedett. A helyszínelés idejére félpályás útlezárás volt érvényben. Mint ismeretes, ez az útszakasz szinte már-már járhatatlan. Bár az illetékesek folyton ígérgetik a javítását eddig ez nem történt meg. Folyton az anyagiakra hivatkoznak, holott állítólag Magyarország erősödik. Stadionokra van pénz utakra már nincs.

Az illetékesek idén tavaszra ígérték a 12 km-es út felületének rendbetételét, de ez valami okból csúszik. Bár a 4205-ös út szakaszának egy részét (Fitodry)20 éve nem tudják normálisan megjavítani az illetékesek.
Portálunk jelen van több közösségi oldalon is, kérjük használd az alábbi ikonokat a különböző megosztásokhoz!
Facebook Google+ Twitter Tumblr VKontakte
 
Advertisement