Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Péntek, Vendel és Irén napja van.

Főoldal
Kiütötte a DSE a Tótkomlós csapatát
2017. May 14.

A megye I. osztályú labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi záró mérkőzésén a sereghajtó Tótkomlós fogadta a két hellyel és 7 ponttal előtte álló városunk csapatát. A TTC szerette volna megszakítani az öt meccse tartó kudarcszériáját, csapatunk viszont az elmúlt heti sikerén felbuzdulva, idegenben is győzelemre tört. A közepes iramú mérkőzésen csapatunk már a mérkőzés 10. percében vezetést szereztek Kéki Csaba révén 0-1. Ez követően 11-eshez jutottak a DSE játékosai, melyet Adamecz István értékesített 0-2. Hat perc sem telt el, és Kéki Csaba már a második találatát szerezte meg 0-3. Három perc múlva a hazaiak is betaláltak a vendégek kapujába Szabó s. révén 1-3. A szünet előtt még a rutinos Kálai Béla is gólt ért el, így 1-4-es eredménnyel fordult a gárda.

A fordulás után kicsit kiegyenlítettebb volt a játék, de a végére ismét rákapcsoltak a vendégek. először a 75. percben Barna volt eredményes, 1-5 majd nyolc perc múlva Marton is bevette a tótkomlósi kaput 1-6. A végére még egy öngólt is rúgtak a hazaiak. 1-7.

Tótkomlósi TC–Dévaványai SE 1–7 (1–4)
Tótkomlós, 150 néző.
Vezette: Kocsondi Bálint.

Tótkomlós: Karkus – Balogh T., Jámbor, Moszheim, Poljak D. – Kovács I., Ibrányi – Baliga K., Ngalle, Szabó S. – Baliga Sz. Csere: Asztalos, Kurucz. Edző: Füredi János.

Dévaványa: Szász – Szalai, Marton, Kálai, Ungi – Adamecz – Kéki, Somogyi, Barna – Tóth M., Ernyes. Csere: Nyíri R., Kovács Gy., Gubucz, Horváth B., Pálfi. Játékos-edző: Kovács Gyula. Gólszerző: Szabó S. a 32., ill. Kéki a 10., a 29., Adamecz (11-esből) a 23., Kálai a 44., Barna a 75., Marton a 83., Balogh T. (öngól) a 89. percben

Füredi János: — Eddig is tudtuk, hogy magas nekünk ez az osztály, de most már végképp bebizonyosodott.

Kovács Gyula: — Jól futballoztunk, gólra törően játszottunk, végig koncentráltak voltunk, megérdemelt győzelem. László Dávid