Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Ma 2017. Augusztus 23.
Szerda, Bence napja van.

Főoldal arrow Hírek arrow 11 perc alatt lett meg a győzelem Vésztőn
11 perc alatt lett meg a győzelem Vésztőn
2016. September 04.

Példa képTöbb sikertelen mérkőzés után megszerezte első győzelmét városunk labdarúgócsapata, méghozzá idegenben. Az első félidőben ugyan több helyzetet is kialakítottak a csapatok, de gól nem eset. A második félidő is sokáig úgy nézet ki, hogy a csapatok osztozkodnak a pontokon, mior a 70. percben 11-hez jutott a DSE csapat, melyet a rutinos Adamecz I. értékesített 1:0. Nem kellet sokat várni a válaszra sem, hiszen a büntető után 10 percre kiegyenlített a hazai csapat Pap Zs. révén a 80. percben 1:1. A hidegzuhany a hazaiaknak egy percre rá jött mikor a 81. percben Werle T. talált be a hazaiak hálójába, (1:2) mely egyben a végeredmény is lett.

Vésztői SE–Dévaványai SE 1–2 (0–0)