Főoldal Hírek Apróhirdetések Hasznos Fórum Archívum Időjárás Webkamera Kapcsolat

Hétfő, Árpád és Árpádina napja van.

Főoldal
Csanádapácán aratott diadalt a DSE
2013. November 16.

Példa képA mai napon Csanádapácára látogatott a DSE labdarugó csapata. Hivatalosan ez lett volna az utólsó mérkőzés a csapatnak, de két tavaszi mérkőzés előre lett hozva a tavaszi csapadékos időjárás miatt. Az Ifjúsági csapat eredménye biztató volt, hiszen a fő mérkőzés előtt 2:4 –re a DSE csapata nyert. Megtört a rossz sorozat, hiszen rég volt, hogy idegenben a DSE rúgta az első gólt. Az első találatra az első félidő végén került sor, mikor 43. percben Molnár J. talált be a Csanádapácaiak hálójába. 0:1 A szünet után ott folytatta a DSE, ahol abbahagyta, hiszen lendületes játékkal előbb egy öngóllal segítettek a hazaiak, majd a 65. percben Ungi A. volt eredményes. 0:3 A lefújás előtt, a 82. percben egy szép akcióból, Adamecz I. küldte a labdát a hazaiak hálójába, 0:4

majd a 87. percben egy szándékos kezezés miatt, piros lapot kapott egy hazai játékos, illetve ezáltal 11-eshez jutott a vendégcsapat. A büntetőt Kéki Cs. magabiztosan értékesítette. 0:5

Csanádapácai EFC - Dévaványai SE      0 - 5  (0 - 1)
150 Néző
Játékvezető: Pécs Zoltán

Csanádapácai EFC:  Silló N, - Kránitz A, Kovács K, Mag J, Hrobár R, - Csákvári Z, Csende K, Zsadány S, Matyelka T (Silló B 73'), - Zsíros D, Hrobár L (Óvári A 63'),..Cserék:  Antal I, Göcző Cs,..Edző:  Kormányos Antal

Dévaványai SE:  Elek B, - Szalai B, Séllei L, Furka Zs, Pálfi J, - Ungi A (Boda Á 77'), Adamecz I, Nyíri J (Nagy Z 73'), Kéki Cs, - Molnár J(Bereczki Á 71'), Ernyes R (Kovács F 46'),..Csere:  Szász D,...Edző:  Tagai Attila

Góllövők:  --------------  ill:  Molnár J 43', Öngól Matyelka T 58', Ungi A 65', Adamecz I 82', Kéki Cs 11-esből 87',

Sárga lap:  Zsadány S 44',  Kovács K 47', Zsíros D 49', Mag J  51', Matyelka T 66', ill:  Furka Zs 50', Pálfi J 70',

Piros lap:  Kovács K 86'(Szándékos kezezésért),

Jók:  Csákvári Z, ill:  Ungi A, Adamecz I, Kovács F, Séllei L,

Kormányos Antal:  Gratulálok a vendég csapat megérdemelt győzelméhez. A játékvezető kettős mércét alkalmazott,és nagyon nehéz helyzetbe hozott benünket a hátralévő mérkőzésekre.

Tagai Attila:  Sajnos a pálya alkalmatlan volt a szép játékra, de a győzelmünk így is magabiztos volt. Cserejátékosaink jól száltak be a mérkőzésbe.

Az Ifjúsági mérkőzés eredménye: 2:4 (0:3)

Az Ifjúságiak örömmámora /Videó: Végh Tamás/